Hospoda u Vitoušů

Penzion u "Prťáka"

Get Adobe Flash player

Kalendář akcí

po út st čt so ne
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Stránky spolku

imgp6630Už se stalo pravidlem, že konec roku je v Clubu ve znamení hokeje (bruslení) a vrcholové turistiky. Ne jinak tomu bylo i letos.

29.1 byl naplánován výstup na "MONTE VYHLÍDKA". Jednalo se již o čtvrté pokračovaní těchto expedic. Dle některých odborníků, ten kdo se zúčastnil a úspěšně pokořil všechny 4 vrcholy, získal tím "Korunu Branova". Letos se zúčastnilo opět přes třicet lidí a co bylo hlavní v hojném počtu i děti. Počasí sice ráno nevypadalo ideálně, ale postupně se začalo vyjasňovat a pohled na Berounkou, kterou ještě zahalovaly zbytky mlhy a do toho svítilo sluníčko byl nádherný. Při sestupu do 1.tábora U PŘÍVOZU, kde bylo připraveno hojné občerstvení, už byla jasná obloha slunce dalo vyniknout jak novému chodníku tak "komplet opravené střeše" na budově přívozu. Pokrývači si dalo opravdu práci a celou na nově položené tašky znovu osadili i mech, aby byla zachována autentičnost jako před tím. Odkaz na pár fotek z této akce viz. níže.

Den na to byl zamluven led v Hořovicích, a opět jako vždy se na 2 třetinách kluziště hrál hokej na velmi vysoké úrovni a na zbytku se "krasobruslilo". Účast byla podobná jako předešlý den, jen na hokej ještě dorazili motorkáři z party od P. Z. Nikdo se vážně nezranil, všichni si myslím dobře "zasportovali", takže opět nelze hodnotit jinak než povedená akce.

 

Pár fotek je po registraci dostupných ve fotogalerii.

Pivovary

Přihlášení