Hospoda u Vitoušů

Penzion u "Prťáka"

Get Adobe Flash player

Kalendář akcí

po út st čt so ne
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Stránky spolku

DárekV sobotu 31. 1. 2015 se po roce opět konal Pražský bál. PRAŽSKO-BRANOVSKÉ, BRANOVSKO-PRAŽSKÉ občanské kamarádské sdružení konání této akce naplánovalo opět na reprezentační loď EUROPÉ.

 

Hned 2 autobusy tentokrát vyrazily směrem ku Praze. V 19h akce vypukla. K tanci hrálo DUO ŽÁKOVEC-VOLÍNOVÁ známé hlavně z TV Šlágr. Vzhledem k tomu, že v tomto ročním období není horní otevřená paluba vhodná pro sezení, byl počet 140 lidí ideálním stavem.
Po 20h na dřevěné palubě lodi "zacvakal" step a v 21h pak loď odrazila na první vyjížďku po Vltavě. Personál lodi byl jako vždy bezchybný a nikdo netrpěl hladem ani žízní. Taneční parket též nezel prázdnotou a dobrá nálada panovala na všech palubách.
Před 23h vyrazila loď na Vltavu ještě jednou. V podpalubí pak proběhly ještě 2 kulturní vložky, kdy zvláště ta druhá před vrcholícím závěrem sklidila velký ohlas. Poděkovat za ní musíme amatérskému souboru z Hospody u Jirásků pod vedením mezinárodní taneční mistrové z Regensburgu.
Součástí programu byla samozřejmě i bohatá tombola a každý účastník si na památku odnesl drobný suvenýr.
Myslím, že této akci nebylo co vytknout a věřím, že organizátory to jen utvrdilo pokusit se o akci i v příštím roce. Chtěl bych ještě jednou poděkovat všem, kteří se nějakým způsobem na přípravě akce podíleli, neb co si budeme povídat, pro nás "běžné smrtelníky z Branova okolních vesniček" je podobná akce, navíc v hlavním městě a ještě k tomu na lodi, velkým svátkem :o)

 

Na této akci bohužel nebyl hlavní fotograf Roman Pálek a tak fotodokumentace z této akce je výrazně "slabší" co do kvantity i kvality. (pokud by někdo z účastníků chtěl nějaké povedené fotky zde vystavit tak napište, budu jedině rád)

Pár fotek je po registraci dostupných ve fotogalerii.