Hospoda u Vitoušů

Penzion u "Prťáka"

Get Adobe Flash player

Kalendář akcí

po út st čt so ne
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Stránky spolku

Na "pracovním jednání" zastupitelstva 26.5.2015 mi bylo jako zástupci "spolku" vytčeno, že na akci "Dukla" nebyla obec oficiálně požádána o pronájem fotbalového hřiště , na kterém byl sehrán zápas staré gardy. Tímto bych se chtěl alespoň za svoji osobu omluvit, že k tomu nedošlo. Myslím, že se vše povedlo na výbornou a zároveň na obranu spolku musím dodat, že celá akce rozhodně nebyla organizačně jednoduchá. Pronájem byl domluven se správcem hřiště, který je zaměstnancem OÚ a se svým zaměstnavatelem to projednával. Nicméně je pravda, že i oficiální písemná žádost adresovaná OÚ asi měla být zaslána. Takže bych se tímto chtěl omluvit a zároveň ještě jednou poděkovat, že se zápas mohl odehrát na stejném hřišti, jako před lety.

 

V souvislosti proběhlé akce "Den s Otou" jsem byl ještě panem starostou upozorněn, že v mém článku o této akci jsou nějaké výrazné historické nepřesnosti. Konkrétní podrobnosti ovšem nesdělil, ale prý je má doma vypsané a dodá mi je na příštím pracovním zasedání. Jelikož si zápas před 40 lety samozřejmě nepamatuji, nemohu případnou chybu vyloučit. Článek jsem psal hlavně asi jako popis aktuálně proběhlé akce, ale souhlasím, že by mělo být "historicky v pořádku".
Hned jak dostanu od pana starosty připomínky, provedu nápravu. Samozřejmě i za tyto případné chyby se omlouvám. Zároveň rád uvítám případné upřesnění či jakýkoliv komentář od jiných čtenářů.